logo
Producten
DETAILS VAN DE PRODUCTEN
Thuis > Producten >
Drie-modus Plafond/Vloer FCU die zich aanpast aan elke eigendomsconfiguratie Plafond of Vloer FCU met 180° spoelrotatie Eén SKU Maximale flexibiliteit op locatie

Drie-modus Plafond/Vloer FCU die zich aanpast aan elke eigendomsconfiguratie Plafond of Vloer FCU met 180° spoelrotatie Eén SKU Maximale flexibiliteit op locatie

Gedetailleerde informatie
Plaats van herkomst
China
Merknaam
OEM;MIDEA
Certificering
CB,ISO
Productnaam:
2e generatie plafond en vloer
Parameter:
AC-serie DC-serie
Koelcapaciteit:
1,58–8,25 kW 1,65–8,25 kW
Verwarmingscapaciteit:
1,77–8,50 kW 1,85–8,50 kW
Geluidsdrukniveau (H):
34–53 dB(A) 23–51 dB(A)
Voeding:
220–240V / 1Ph / 50Hz
Markeren:

drie-modus plafond/vloer FCU

,

FCU met 180° spoelrotatie

,

plafond of vloer FCU

Productbeschrijving
Een FCU met drie modus plafondvloer die zich aanpast aan elke eigendomsconfiguratie
Productoverzicht
Flexibiliteit is de meest waardevolle eigenschap van de onroerend goedontwikkelaar in HVAC-specificaties.De Midea 2e generatie plafond- en vloerventilator-spoelunit biedt ongekende installatie aanpassingsvermogen door middel van drie verschillende configuraties van één platform: H1 (blootgestelde vloer met zijdelingse terugkeerlucht), H2 (blootgestelde vloer met onderste terugkeerlucht) en H3 (verborgen plafond met 180° rotatie van de spoel).Dit gemeenschappelijk aanbestedingsbesluit heeft betrekking op plafondgebieden, perimeterzones op de vloer en verborgen installaties, waardoor het aantal SKU's wordt verminderd en de logistiek van onderdelen wordt vereenvoudigd.
De diepte van 200 mm zorgt voor visuele beperking, ongeacht of het op het plafond of op de vloer is gemonteerd, waardoor investeringen in interieurontwerp worden beschermd.Opties voor drie- en vier-rijks spoelen zijn geschikt voor zowel twee- als vier-pijpsysteemarchitectuur, waardoor deze productfamilie geschikt is voor zowel nieuwbouw- als retrofitprojecten, ongeacht de bestaande hydraulische infrastructuur.
Voor de optimalisatie van de levenscycluswaarde maakt de 0-10V-invoer-/uitvoercapaciteit van de gelijkstroomvariant de integratie met geavanceerde energiebeheersstrategieën mogelijk.ondersteuning van op vraag gebaseerde modulatie die energieverspilling vermindertDe XYE- en PQE-communicatiepoorten bieden connectiviteit voor een portefeuille-brede centrale monitoring, waardoor reactief onderhoud wordt omgezet in proactief vermogensbeheer.
Belangrijkste kenmerken en voordelen
  • Drie installatiemodi van één platform H1/H2 (vloer) en H3 (plafond) -configuraties verminderen de proliferatie van SKU's en vereenvoudigen de portefeuillebrede aanbestedingen
  • 200 mm beperkte diepte- Minimale visuele impact in elke bevestigingspositie, waardoor de investering in interieurontwerp wordt beschermd
  • 180° rotatie van de spoel (H3 verborgen)¢ Optimale plaatsing van de toevoer-/terugvoerlucht binnen de plafondholtes, waardoor de thermische prestaties worden geoptimaliseerd
  • Opties voor drie- en vier-rijkspoelenHet volledige productassortiment ondersteunt zowel twee- als vier-buissystemen voor alle soorten projecten
  • 0-10V modulatie (DC)¢ Het mogelijk maakt om op vraag gebaseerd energiebeheer uit te voeren, duurzaamheidscertificeringen te ondersteunen en exploitatiekosten te verlagen
  • XYE- en PQE-communicatiepoorten¢ Centrale monitoring en integratie van Modbus RTU's maken proactief portefeuille-geheel vermogenbeheer mogelijk
  • Zevenversnellings DC-motor¢ Precieze comfortcontrole elimineert klachten van huurders en vermindert energieverspilling door overconditionering
  • Geïntegreerde regelaarsrecess¢ Een schoon, ingebouwde uitstraling voor bedrade controllers zonder montageoplossingen op de aftermarket
  • Vloerplaatsing voor omtrekzones¢ Verwarmings- en koelingsbelastingen in verband met beglazing langs de gebouwomhulsel zonder plafondinfrastructuur
Toepassingen
  • Ontwikkelingen met gemengd gebruikEen platform bedient kantoorvloeren (verborgen plafond), retail op de begane grond (op de vloer staan) en wooneenheden (plafond of vloer)
  • Zones van de hotelomtrekDe verwarmingsbelastingen in ruimtes waar de plafondruimte door andere diensten wordt verbruikt
  • Gezondheidszorg¢ De vloerpositie maakt het gemakkelijk schoon te maken en te onderhouden in klinische omgevingen; verborgen optie voor premium-ruimten
  • LuxewoningprojectenFlexible montage past zich aan bij verschillende appartementen, met behoud van verfijnde esthetische standaarden
  • Nabewerking en adaptief hergebruikDe mogelijkheid tot dubbele montage maakt het mogelijk om dezelfde eenheid in verschillende configuraties te gebruiken naarmate het gebruik van het gebouw verandert.
Certificeringen en normen
  • CE-markering- Europese conformiteit op het gebied van veiligheid en elektromagnetische compatibiliteit
  • Eurovent-gecertificeerde prestaties door derden geverifieerde capaciteits- en efficiëntiebeoordelingen
  • ERP-conform- voldoet aan de eisen van de EU-richtlijn inzake energiegerelateerde producten
  • RoHS-conform¢ Naleving van de richtlijn beperking van gevaarlijke stoffen
  • GB/T 19232¥ Chinese nationale standaard voor de prestatieonderzoek van de ventilatorspiraal
Technische specificaties
Parameter AC-serie DC-serie
Luchtstroombereik 400-800 CFM 400-800 CFM
Koelcapaciteit 1.58-8.25 kW 1.65-8.25 kW
Verwarmingscapaciteit 1.77-8.50 kW 10,85-8,50 kW
Stroominvoer 14-124 W 14 tot en met 123 W
Geluidsdrukniveau (H) 34-53 dB (A) 23-51 dB ((A))
Stroomvoorziening 220-240V / 1Ph / 50Hz 220-240V / 1Ph / 50Hz
Lichaamsdikte 200-211 mm 200-211 mm
Spiraalrijen 3 / 4 3 / 4
Max. werkdruk 1.6 MPa 1.6 MPa
Motortype motor van een wisselstroomventilator DC borstelloos
Pijpverbinding G3/4" G3/4"
Montageopties H1 / H2 / H3 H1 / H2 / H3
Pijpstelsel 2 / 4 pijpen 2 / 4 pijpen
Externe statische druk 0 / 12 Pa (H3) 0 / 12 Pa (H3)
Producten
DETAILS VAN DE PRODUCTEN
Drie-modus Plafond/Vloer FCU die zich aanpast aan elke eigendomsconfiguratie Plafond of Vloer FCU met 180° spoelrotatie Eén SKU Maximale flexibiliteit op locatie
Gedetailleerde informatie
Plaats van herkomst
China
Merknaam
OEM;MIDEA
Certificering
CB,ISO
Productnaam:
2e generatie plafond en vloer
Parameter:
AC-serie DC-serie
Koelcapaciteit:
1,58–8,25 kW 1,65–8,25 kW
Verwarmingscapaciteit:
1,77–8,50 kW 1,85–8,50 kW
Geluidsdrukniveau (H):
34–53 dB(A) 23–51 dB(A)
Voeding:
220–240V / 1Ph / 50Hz
Markeren

drie-modus plafond/vloer FCU

,

FCU met 180° spoelrotatie

,

plafond of vloer FCU

Productbeschrijving
Een FCU met drie modus plafondvloer die zich aanpast aan elke eigendomsconfiguratie
Productoverzicht
Flexibiliteit is de meest waardevolle eigenschap van de onroerend goedontwikkelaar in HVAC-specificaties.De Midea 2e generatie plafond- en vloerventilator-spoelunit biedt ongekende installatie aanpassingsvermogen door middel van drie verschillende configuraties van één platform: H1 (blootgestelde vloer met zijdelingse terugkeerlucht), H2 (blootgestelde vloer met onderste terugkeerlucht) en H3 (verborgen plafond met 180° rotatie van de spoel).Dit gemeenschappelijk aanbestedingsbesluit heeft betrekking op plafondgebieden, perimeterzones op de vloer en verborgen installaties, waardoor het aantal SKU's wordt verminderd en de logistiek van onderdelen wordt vereenvoudigd.
De diepte van 200 mm zorgt voor visuele beperking, ongeacht of het op het plafond of op de vloer is gemonteerd, waardoor investeringen in interieurontwerp worden beschermd.Opties voor drie- en vier-rijks spoelen zijn geschikt voor zowel twee- als vier-pijpsysteemarchitectuur, waardoor deze productfamilie geschikt is voor zowel nieuwbouw- als retrofitprojecten, ongeacht de bestaande hydraulische infrastructuur.
Voor de optimalisatie van de levenscycluswaarde maakt de 0-10V-invoer-/uitvoercapaciteit van de gelijkstroomvariant de integratie met geavanceerde energiebeheersstrategieën mogelijk.ondersteuning van op vraag gebaseerde modulatie die energieverspilling vermindertDe XYE- en PQE-communicatiepoorten bieden connectiviteit voor een portefeuille-brede centrale monitoring, waardoor reactief onderhoud wordt omgezet in proactief vermogensbeheer.
Belangrijkste kenmerken en voordelen
  • Drie installatiemodi van één platform H1/H2 (vloer) en H3 (plafond) -configuraties verminderen de proliferatie van SKU's en vereenvoudigen de portefeuillebrede aanbestedingen
  • 200 mm beperkte diepte- Minimale visuele impact in elke bevestigingspositie, waardoor de investering in interieurontwerp wordt beschermd
  • 180° rotatie van de spoel (H3 verborgen)¢ Optimale plaatsing van de toevoer-/terugvoerlucht binnen de plafondholtes, waardoor de thermische prestaties worden geoptimaliseerd
  • Opties voor drie- en vier-rijkspoelenHet volledige productassortiment ondersteunt zowel twee- als vier-buissystemen voor alle soorten projecten
  • 0-10V modulatie (DC)¢ Het mogelijk maakt om op vraag gebaseerd energiebeheer uit te voeren, duurzaamheidscertificeringen te ondersteunen en exploitatiekosten te verlagen
  • XYE- en PQE-communicatiepoorten¢ Centrale monitoring en integratie van Modbus RTU's maken proactief portefeuille-geheel vermogenbeheer mogelijk
  • Zevenversnellings DC-motor¢ Precieze comfortcontrole elimineert klachten van huurders en vermindert energieverspilling door overconditionering
  • Geïntegreerde regelaarsrecess¢ Een schoon, ingebouwde uitstraling voor bedrade controllers zonder montageoplossingen op de aftermarket
  • Vloerplaatsing voor omtrekzones¢ Verwarmings- en koelingsbelastingen in verband met beglazing langs de gebouwomhulsel zonder plafondinfrastructuur
Toepassingen
  • Ontwikkelingen met gemengd gebruikEen platform bedient kantoorvloeren (verborgen plafond), retail op de begane grond (op de vloer staan) en wooneenheden (plafond of vloer)
  • Zones van de hotelomtrekDe verwarmingsbelastingen in ruimtes waar de plafondruimte door andere diensten wordt verbruikt
  • Gezondheidszorg¢ De vloerpositie maakt het gemakkelijk schoon te maken en te onderhouden in klinische omgevingen; verborgen optie voor premium-ruimten
  • LuxewoningprojectenFlexible montage past zich aan bij verschillende appartementen, met behoud van verfijnde esthetische standaarden
  • Nabewerking en adaptief hergebruikDe mogelijkheid tot dubbele montage maakt het mogelijk om dezelfde eenheid in verschillende configuraties te gebruiken naarmate het gebruik van het gebouw verandert.
Certificeringen en normen
  • CE-markering- Europese conformiteit op het gebied van veiligheid en elektromagnetische compatibiliteit
  • Eurovent-gecertificeerde prestaties door derden geverifieerde capaciteits- en efficiëntiebeoordelingen
  • ERP-conform- voldoet aan de eisen van de EU-richtlijn inzake energiegerelateerde producten
  • RoHS-conform¢ Naleving van de richtlijn beperking van gevaarlijke stoffen
  • GB/T 19232¥ Chinese nationale standaard voor de prestatieonderzoek van de ventilatorspiraal
Technische specificaties
Parameter AC-serie DC-serie
Luchtstroombereik 400-800 CFM 400-800 CFM
Koelcapaciteit 1.58-8.25 kW 1.65-8.25 kW
Verwarmingscapaciteit 1.77-8.50 kW 10,85-8,50 kW
Stroominvoer 14-124 W 14 tot en met 123 W
Geluidsdrukniveau (H) 34-53 dB (A) 23-51 dB ((A))
Stroomvoorziening 220-240V / 1Ph / 50Hz 220-240V / 1Ph / 50Hz
Lichaamsdikte 200-211 mm 200-211 mm
Spiraalrijen 3 / 4 3 / 4
Max. werkdruk 1.6 MPa 1.6 MPa
Motortype motor van een wisselstroomventilator DC borstelloos
Pijpverbinding G3/4" G3/4"
Montageopties H1 / H2 / H3 H1 / H2 / H3
Pijpstelsel 2 / 4 pijpen 2 / 4 pijpen
Externe statische druk 0 / 12 Pa (H3) 0 / 12 Pa (H3)
sitemap |  Privacybeleid | China Goede kwaliteit DC-omvormer VRF Leverancier. Copyright © 2024-2026 Henan Hongtai HVAC Equipment Co., Ltd. . Alle rechten voorbehouden.